Taysan - Terlik Ayakkabı Ve Yan Sanayiciler Derneği

GAPSHOES FUARI 30 BİN ZİYARETÇİYİ AĞIRLADI

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu, Gaziantep Kunduracılar Odası ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğiyle, Akort Fuarcılık tarafından organize edilen, 26’ncı Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Yaz Fuarı (GAPSHOES), 30 bin ziyaretçiyi ağırladı.

Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde 13-16 Aralık tarihinde düzenlenen fuara başta Gaziantep olmak üzere, Adana, Çankırı, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Samsun ve Şanlıurfa’dan firmalar katılarak yeni trend ürünlerini sergiledi.

Yurt içinin yanı sıra, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinden, Suriye, Suudi Arabistan, Irak, Çin, ABD, Almanya, Ukrayna, Arnavutluk, Yunanistan, Fransa, İspanya, İtalya ve İran’dan da olmak üzere 40 ülkeden çok sayıda kişi fuarı ziyaret etti.
300 firma ve 800 markanın yer aldığı fuarda firmalar açtıkları stantlarda 2018 yılı yaz modellerini görücüye çıkarttı. 
Erkek, kadın, çocuk, spor, iş emniyet, askeri ayakkabı, terlik, saraciye ürünleri, taban, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler, kesim, monte hazır taban, dikim, finisaj ve diğer makineler gibi ürün gruplarının yer aldığı fuar 4 gün boyunca saat 10.00-19.00 arasında ziyaret edildi.
Fuarın açılışına, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Milletvekili Nejat Koçer ile çok sayıda davetli katılmıştı.
Kaynak : http://www.gso.org.tr